ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH ‚2015!

„Wczoraj przedszkolaki, dzisiaj już PIERWSZAKI!”

SAMSUNG CSC

W sobotę 17 października 2015r. odbyła się doroczna uroczystość – „Ślubowanie klas pierwszych”.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

W uroczystości wzięli udział m.inn.: wszyscy uczniowie dziesięciu klas pierwszych wraz z wychowawcami i rodzicami, przedstawiciele Rady Rodziców Pan Arkadiusz Rydzewski oraz Pani Ewa Konopka, a także Dyrekcja SP2 i gość honorowy – Burmistrz Płońska pan Andrzej Pietrasik .

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC  SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Po oficjalnych przemówieniach i krótkiej części artystycznej, przygotowanej przez pierwszaków nastąpił podniosły moment ślubowania uczniów …

SAMSUNG CSC

…a po nim „PASOWANIE NA UCZNIA”. Uroczystego aktu pasowania dokonali: Pani Dyr Bożena Dzitowska, Pan Burmistrz Andrzej Pietrasik oraz Pan Przewodniczący RR – Arkadiusz Rydzewski.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

Na zakończenie, wszystkie klasy pierwsze otrzymały od Rady Rodziców upominki w postaci pomocy dydaktycznych.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Natomiast przedstawicielka rodziców uczniów klas pierwszych podziękowała Dyrekcji Szkoły za przepiękną uroczystość.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Not./Foto.: M.Morawska