Rozstrzygnięcie konkursu na „Kartkę okolicznościową z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ”

              W czwartek, 8 października odbyło się spotkanie Komisji konkursowej, konkursu na „Kartkę okolicznościową z okazji Dnia Nauczyciela”, w składzie: Anna Powaga, Beata Litewka, Małgorzata Morawska, Iwona Milewska i Andżelika Duklanowska. W konkursie wzięło udział aż 335 kartek!

SAMSUNG CSC

Foto.: M. Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M. Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M. Morawska

 • SAMSUNG CSC

  Foto.: M. Morawska

  SAMSUNG CSC

  Foto.: M. Morawska

  SAMSUNG CSC

  Foto.: M. Morawska

  SAMSUNG CSC

  Foto.: M. Morawska

  SAMSUNG CSC

  Foto.: M. Morawska

Jury przyznało Nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:

W kategorii klas I- III:

1. miejsce Oliwia Sosnowska kl. 2g

2. miejsce Zuzia Mackiewicz kl. 1e

3. miejsce Dominika Śmigrodzka kl. 3e

WYRÓŻNIENIA: Amelia Cytloch kl. 1d, Bartosz Jankowski kl. 2f, Jakub Lewandowski kl.1d, Sandra Kamińska kl. 2g, Mateusz Górzyński kl. 1b, Aneta Lisińska kl. 2g, Wiktor Skrobski kl. 2g, Gabriela Wójcik kl. 1d.

W kategorii klas IV- VI:

1. miejsce Wiktoria Sakolska kl. 6b

2. miejsce Natalia Bednarska kl. 6D

3. miejsce Piotr Radecki kl. 5A

WYRÓŻNIENIA: Maria Chylińska kl. 4b, Krzysztof Adamski kl. 6a, Julia Felczak kl. 5e, Mikołaj Ciesielski kl. 6c, Oliwier Olszówka kl. 4e, Łukasz Brzeszkiewicz kl. 6e, Zuzanna Koper kl. 5c, Marta Suwińska kl.

Nagrody zostaną rozdane podczas apeli z okazji Dnia Edukacji Narodowej 14 X 2015 r. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Not..M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates