1d – zajęcia otwarte dla przedszkolaków

29 X w klasie I d odbyły się zajęcia otwarte pt. „Spiżarnie leśne”. Uczestniczyły w nich dzieci
z Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka wraz ze swoimi wychowawczyniami.

Przedszkolaki razem z trochę starszymi kolegami wzięły udział w wirtualnej „wycieczce” do lasu. Dzieci dowiedziały się wiele  ciekawych informacji o życiu mieszkańców lasu: jakie odgłosy wydają zwierzęta, jak wyglądają ich domy, które z nich zbierają zapasy na zimę, a które najadają się i zapadają w sen. Przedszkolaki wykonywały rysunki na naszej nowoczesnej tablicy. Sprawiło im to wiele radości.

Na koniec miłego spotkania dzieci otrzymały jesienne mandale do samodzielnego kolorowania. Mamy nadzieję, że młodsze koleżanki i koledzy niedługo znowu zagoszczą w gościnnych progach naszej szkoły.

Opracowała: Elwira Klimiuk

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA