W ŚWIECIE BAŚNI I BAJEK

Występ uczniów Gimnazjum i Liceum im. H.Sienkiewicza w Płońsku
w Szkole Podstawowej Nr 2 w Płońsku

Foto.: M.Morawska

      Dnia 18 czerwca 2015r w naszej szkole odbył się niezwykle interesujący występ „W świecie baśni i bajek”, przygotowany przez uczniów Gimnazjum i Liceum im. H.Sienkiewicza w Płońsku, pod kierunkiem p. Marty Domańskiej. W występie wzięły udział klasy: III w, I a1, II a2, II b, II a1.

      Widzowie – uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Płońsku, mieli okazję obejrzeć ciekawe interpretacje wybranych fragmentów utworów: „Królewna śnieżka”, „Kopciuszek”, „Alibaba” , „śpiąca królewna”, „Oskar i pani Róża” oraz „Anastazja”. Nie zabrakło również wpadających w ucho pięknie wykonanych piosenek dla dzieci.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC                  SAMSUNG CSC

        Występ dostarczył wielu miłych przeżyć zarówno widzom jak i występującym – niektórzy z nich to nasi absolwenci!

Not. i foto. M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates