„Szóstoklasiści czytają dzieciom”, czyli….

Po raz drugi w naszej szkole odbywały się  Dni Kultury Języka Polskiegow trakcie których szóstoklasiści przygotowali

inscenizację  dla młodszych kolegów i koleżanek.  Tym razem uczniowie klasy VI E (wych. M. Masiak) przedstawiali wierszowaną

wersję „Księżniczki na ziarnku grochu”.

3 czerwca wystawiliśmy spektakl „Księżniczka na ziarnku grochu”

Nasze zdolności aktorskie podziwiali uczniowie kl. 0d (wych. p. A.Brzezińska, n-l wspomagający p. L.Bogdańska), kl. 0 (wych. R. Kasprzykowska). Zechcieli nas również gościć młodsi koledzy z kl. 3c (wych. p. A.Wiśniewska, n-l wspomagający p .M.Szczytniewska) oraz z 3e (wych. p. E.Klimiuk). Za pomoc w realizacji projektu dziękujemy p. A.Powadze i naszej wychowawczyni    p. M. Masiak.

Pozdrawiamy! Ucz. kl. 6

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wystąpili: Karolina Pełka, Ada Jankowska, Angelika Sobecka, Dominika Szałkowska, Maja Kowalska, Oliwia Przybylska, Weronika Leszczyńska, Marta Kurkowska, Natalia Gutowska, Anna Chojnacka, Lidia Kowalik, Kamil Knyżewski i Michał Bąbalicki.

 

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates