„Cała Polska czyta dzieciom” 2015

XIV OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

W dniach 30 maja – 6 czerwca 2015 r. w 3276 miastach i miejscowościach po raz 14. odbywa się Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom (XIV OTCD), największe doroczne święto kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”.

Tydzień Czytania odbył się w tym roku pod hasłem:
„Cała Polska czyta w bibliotekach”

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

      W ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta w bibliotekach” włącza się również Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku. W tym roku szkolnym do udziału zaprosiliśmy klasy I, które we wtorek 2.06.2015r. przyszły do naszej czytelni szkolnej. Przybyłym na spotkanie uczniom zaproszeni goście odczytali wiersz J.Tuwima pt. „Lokomotywa” lub inny utwór literacki dla dzieci, wg własnych propozycji. W tym roku szkolnym w naszej bibliotece czytali: p.dyr.B.Dzitowska, p.dyr.M.Kozłowska, p.dyr.A.Gębarowska, p.T.Zarodkiewicz, p.M.Kończalska, p.M.Dymkowska, p.A.Markowska, p.M.Imbirska, p.E.Maciątek, p.K.Kontraktewicz-Rączkowska, p.M.Masiak, p.J.Szcześniak, p.R.Jakubowska, p. E.Urbańska, p.K.Makowska oraz p.K.Godlewska-Sobótka .

SAMSUNG CSC

foto.M.Morawska

SAMSUNG CSC

foto.M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto: M.Morawska

SAMSUNG CSC

foto.M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto: M.Morawska

 

DSC03589

Foto. K.Makowska

DSC03602

Foto. K.Makowska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates