„zerówki” na wycieczce

Wycieczka do Płocka

W dniu 7 maja 2015 r. trzy grupy oddziału przedszkolnego naszej szkoły (0a, 0b, 0c) pojechały na wycieczkę do Płocka. Dzieci z tych grup obejrzały spektakl w Teatrze Dramatycznym pt. „Jaś i Małgosia”. Po nim pojechały do Stróżewka do Centrum Zabawy Happy Park. Po małym ciepłym posiłku dzieci rozpoczęły zabawę. Oprócz zabaw dowolnych w domkach, w basenach z piłkami, w dmuchanym zamku, dzieci bawiły się przy muzyce z chustą, przeciągały linę, przechodziły pod kijem czy skok przez przeszkodę. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone.

Renata Kasprzykowska

Ewa Antoskiewicz

Mariola Kornatowska

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates