Poszliśmy po zwycięstwo!

ok

Foto. A.Rachobińska

     

         W sobotę, 9 maja 2015 roku w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku odbyła się XV edycja Powiatowego Konkursu „Bóg – Honor – Ojczyzna” w Dziejach Kultury Narodowej. Tegoroczny temat brzmiał: „Polskie drogi do wolności 1939 – 1989”.

Swoje talenty w czterech kategoriach: plastycznej, inscenizacji teatralnych, recytacji oraz pieśni patriotyczno-religijnej zaprezentowało 41 uczestników. Po obejrzeniu wszystkich występów jury wyłoniło zwycięzców. Uczniowie naszej szkoły także zostali laureatami edycji AD 2015. Ostateczne wyniki prezentują się następująco.

Pierwsze miejsce w kategorii inscenizacji teatralnych zajęliśmy my, czyli uczniowie klasy VI d (opiekun p. Joanna Rachobińska we współpracy z p. Ewą Sokólską), trzecią nagrodę w konkursie recytatorskim zdobyła nasza koleżanka z kl. VI b Kamila Machaj (opiekun p. Joanna Rachobińska), a wyróżnienie Patrycja Machnacka z kl. VI f (opiekun p. Małgorzata Kończalska). Z kolei w kategorii pieśni patriotyczno-religijnej trzecie miejsce zajęła uczennica kl. VI c Anna Łukaszewska.

ok,

Foto. A.Rachobińska

DSC_0003

Foto. A.Rachobińska

DSC_0010

Foto. A.Rachobińska

DSC_0023

Foto. A.Rachobińska

DSC_0002

Foto. A.Rachobińska

  

        Poziom występów w tegorocznej edycji konkursu był bardzo wysoki. Udowadnia to, jak wiele talentów posiada nasze miasto.

Not.:Marta Łazarska i Kuba Kapitan

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates