Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 2015

Tydzień Bibliotek jest obchodzony w dniach 08-15 maja każdego roku. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku. 8 maja 2015r., w Dzień Bibliotekarza i Bibliotek uczniowie klasy 2f wraz z wych. M.Gerkowską i nauczycielem wspomagającym J.Dembicką uczestniczyli w spotkaniu z panią dyrektor Bożeną Kaliściak oraz bibliotekarką działu dziecięcego Barbarą Kaźmierczak. Zwiedzili również czytelnię, gdzie pani Bogumiła Iwanowska w ciekawy sposób przedstawiła jej ofertę. Miejską Bibliotekę odwiedzili także uczniowie klasy 2c z wych.L.Malińską i 2d z wych.K.Kontraktewicz-Rączkowską. Odwiedzającym bibliotekę towarzyszył szkolny nauczyciel bibliotekarz.

Not.: I.Milewska