ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA oraz ŚWIĘTO FLAGI PAŃSTWOWEJ

SAMSUNG CSC

      30 kwietnia br. uczniowie kl.5f pod kierunkiem p. Danuty Szczepek i p. Łukasza Zacieskiego przygotowali uroczystą akademię z okazji 224 „Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja” oraz „Święta Flagi Państwowej„. Podczas tej uroczystości przypomniano wszystkim uczestnikom historię i okoliczności uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji oraz polskiej flagi, walkę Polaków o wolność i odbudowę naszej ojczyzny oraz podkreślono wagę patriotyzmu we współczesnym świecie. Udział w tej uroczystości wzięli uczniowie klas 4-6 .

      Po części artystycznej wręczono dyplomy i nagrody uczniom odnoszącym sukcesy w konkursach historycznych- Lidii Kowalik z kl.6e za zajęcie 2 miejsca w kraju w konkursie KRĄG i Marcie Łazarskiej z kl.6d za zajęcie 1 miejsca w szkole w tym samym konkursie.

Not. D.Szczepek

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates