Na niebiesko dla autyzmu!!!

 

Światowy Dzień Autyzmu obchodzony jest na całym świecie, również  w Polsce 2 kwietnia. Z okazji tego święta w wielu miastach organizowane są akcje „Zapal się na niebiesko dla autyzmu”. Charakterystycznym elementem tej inicjatywy jest oświetlenie na niebiesko najważniejszych, najwyższych  i wyróżniających się budynków w danym mieście. Budynki podświetlane są na niebiesko, gdyż kolor ten jest symbolem solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem.

Również w naszej szkole odbędą się obchody Światowego Dnia Autyzmu.

9 kwietnia 2015 roku  (czwartek) zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników administracyjnych szkoły, do założenia niebieskiego stroju.

9 kwietnia okażmy swoją solidarność z osobami dotkniętymi autyzmem.

Zespół nauczycieli wspomagających klas I-III

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates