APEL „Żyjmy zdrowo i zgodnie z przyrodą”

    Dnia 22 kwietnia z okazji obchodów Dnia Ziemi uczniowie klasy 4a, 5b i 6c pod opieką nauczycieli:
p. T.Jędrzejewskiej, p. A. Jabłońskiej i p. R. Tobolskiej przygotowali apel pt.„ ŻYJMY ZDROWO I W ZGODZIE Z PRZYRODĄ” na który zaproszono uczniów klas czwartych, nauczycieli oraz dyrekcję szkoły .

Słowem i piosenką zostały przedstawione informacje promujące odnawialne źródła energii zgodnie z tegorocznym hasłem Światowego Dnia Ziem:

Z ENERGIĄ ZMIEŃMY ŹRÓDŁA”.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

      

 

 

 

 

 

        Klasa 5b przedstawiła prezentację dotyczącą zdrowego stylu życia, a w szczególności właściwego odżywiania się i zalet codziennej aktywności fizycznej. Uczniowie zwrócili uwagę na to, że najzdrowsze produkty to te oznaczone logiem ekologicznej żywności. Przedstawiona została też lista ekologicznych producentów żywności w naszym powiecie. Społeczność szkolna została również poinformowana, że 1 czerwca 2015 roku zorganizowany będzie w naszej szkole Festyn Zdrowia i Sportu, podczas którego będzie można jeszcze więcej dowiedzieć się jak dbać o zdrowie.

Not.: T. Jędrzejewska, A. Jabłońska, R. Tobolska

 

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates