4c i 4d na wycieczce

WYCIECZKA KLASOWA DO WARSZAWY

24 kwietnia 2015 r. klasy integracyjne – 4 c i 4 d – wraz z wychowawczyniami M. Parzuchowską i R. Jakubowską oraz A. Duklanowską wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem było Centrum Nauki Kopernik. Ponieważ przybyliśmy przed czasem najpierw poszliśmy do Parku Odkrywców. Jest to miejsce, gdzie można wypocząć nad brzegiem Wisły, a także poeksperymentować z dźwiękiem, na różnych znajdujących się tam eksponatach np. Szeptaczach. Potem weszliśmy do środka. Każdy uczeń dostał kartę do logowania i opaskę na rękę. Podzieliliśmy się na 3 grupy i ruszyliśmy. Na parterze obejrzeliśmy wystawę czasową – Mikroświat, eksponaty – Korzenie Cywilizacji, byliśmy w Teatrze Robotycznym. Na piętrze braliśmy udział w doświadczenia w galeriach – Człowiek i środowisko, Strefa światła, Świat w ruchu. Po trzygodzinnym „spacerze” po centrum niektórzy z nas byli lekko zmęczeni. 😉 Udaliśmy się zatem by coś zjeść i odpocząć, bo przed nami była jeszcze wizyta w zoo. Odwiedziliśmy w nim m.in. wybieg dla lwów, słoni, żyraf, nosorożca, lisów, pingwinów, kangurów. Po kolejnym długim przemarszu tym razem wśród kwitnących i pachnących drzew, przy gorących promieniach słonecznych wróciliśmy do autokaru i udaliśmy się w drogę powrotną do domu.
Wycieczka jak zwykle należała do udanych – wszyscy wróciliśmy w doskonałych humorach planując już kolejny wyjazd klasowy. 

R. Jakubowska

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates