Andrzejki w 0c

Andrzejki to okazja, by zorganizować dobrą zabawę połączoną z poznaniem tradycji i obrzędów ludowych. Dzieci często marzą, wymyślają kim będą w przyszłości. Dlatego też z niecierpliwością czekają na dzień andrzejkowy w szkole, kiedy to mogą uczestniczyć w zabawie połączonej z wróżbami, które są przepowiednią przyszłości na wesoło. W związku z tym uczniowie w grupie 0c po koniec listopada miały zorganizowany andrzejkowy dzień. Dla dzieci przygotowane były wróżby, takie jak Drzewko szczęścia, Andrzejkowe serce, wróżby z butami, kwiatami, kartami czy kostkami do gry. Uczniowie mieli wiele radości z wylosowanych i odczytywanych wróżb. Chętnie też bawili się przy muzyce tańcząc i pląsając. Dzięki wsparciu Rodziców, dzieci miały poczęstunek.

Renata Kasprzykowska

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates