Dzień Kundelka w 0c

W grupie 0c został zorganizowany Dzień Kundelka. Dzieci przyniosły maskotki psów, które wraz z nimi uczestniczyły w zajęciach. W czasie tego dnia dzieci rozpoznawały psy z bajek i podawały ich imion, oglądały pokaz zdjęć różnych ras psów, poznały budowę psa. Dzieci wysłuchały także opowiadania o piesku, uczestniczyły w konkursie układania puzzli i domina z pieskowymi bohaterami bajek. Dzieci wypowiadały się także, jak należy dbać o pieska, co jest mu potrzebne, żeby był zdrowy i szczęśliwy, co przedstawiły za pomocą rysunków. Swoimi wypowiedziami pokazały, że rozumieją, iż posiadanie pieska w domu wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Wykonały także maski psów. W trakcie tego dnia nie zabrakło także zabaw ruchowych z maskotkami i przy muzyce.

Renata Kasprzykowska

222