0c – spotkanie z policją

4 listopada 2014 r. był dla uczniów grupy 0c dniem, w którym policjanci odwiedzili ich w szkole. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w zerówce oraz jak reagować w sytuacji różnych zagrożeń. Policjanci przestrzegali też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać, wpuszczać ich do domu czy przyjmować podarunki. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policjantów niezbędnego podczas wykonywania ich pracy. Policjanci zaprezentowali filmiki o bezpiecznym poruszaniu się po drogach oraz przeprowadzili quiz, podczas którego sprawdzili wiedzę, jaką dzieci zdobyły. Uczniowie chętnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawały pytania i odpowiadały na zadane, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami.

Renata Kasprzykowska

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates