Niezwykłe warsztaty w 3c

11 lutego do naszej klasy zaprosiliśmy wspaniałego, pełnego pasji malarza- pana Zdzisława Wiśniewskiego.  Warsztaty malarskie, które poprowadził były niezwykle cennym doświadczeniem. Dzieci miały możliwość malowania farbami olejnymi  pejzaży mazowieckich na tekturowych talerzykach . Pan Zdzisław z niesamowitym zainteresowaniem opowiadał dzieciom o tajnikach malarstwa oraz o wartości rozwijania swoich pasji. Każdy z uczniów wykonał jedną pracę, którą można podziwiać na gazetce , na korytarzu
szkolnym. Malarz był pod wielkim wrażeniem umiejętności dzieci oraz ich wrażliwości na piękno natury. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z panem Zdzisławem.

DSCN9053  DSCN9067  DSCN9071  DSCN9073  DSCN9075

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates