BAL KARNAWAŁOWY dla klas 4-6!

SAMSUNG CSC

11 lutego 2015 r. w naszej szkole odbył się prawdziwy Bal Karnawałowy, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski! Nad całą organizacją czuwała pani Ania Powaga wraz z innymi opiekunami Samorządu, czyli: p. Renatą Jakubowską i p. Bartoszem Kaczorem.

SAMSUNG CSC

Wszyscy bawili się wspaniale, w miłej i przyjacielskiej atmosferze! Wielu uczniów było poprzebieranych w karnawałowe kostiumy. Niektóre były naprawdę ciekawe!

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Nie zabrakło dobrej muzyki, którą zapewnił nam pan Łukasz Zacieski.

SAMSUNG CSC

Uczniowie wzięli także udział w dwóch konkursach karnawałowych:

1. W konkursie na „najlepiej przebraną klasę” zwyciężyły klasy: 4a:SAMSUNG CSC

5a: SAMSUNG CSC

i 6c:SAMSUNG CSC

2. W konkursie „Tańca szalonego” najlepszym tancerzem okazał się Krzysztof Wierzchowski z klasy 6c,

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

a najlepszą tancerką – Zuzanna Misiewicz z klasy 4d.

SAMSUNG CSC

Dodatkowo, Jury  w osobach: p. Marzanna Masiak, p. Sylwia Żołądek, p. Katarzyna Błażejczyk, p. Kamil Gwóźdź i p.Dariusz Kowalski – postanowiło także wyróżnić indywidualnie najlepsze przebranie, które zaprezentował Bartek Sawicki z klasy 4a.

SAMSUNG CSC

Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody.To była naprawdę udana zabawa!!!

Małgorzata Morawska