Zdrowe odżywianie – przeciwdziałanie otyłości

APEL  DLA  KLAS  4-6

Dnia 14 stycznia 2015 roku odbył się apel dla klas 4-6 związany ze zdrowym odżywianiem.
Celem apelu było przedstawienie uczniom nowego modelu piramidy żywieniowej, którego poszczególne piętra miały pokazać co powinniśmy jeść i w jakich ilościach,aby zapobiegać chorobom cywilizacyjnym.
Prelekcja powiązana była z prezentacją Pawer point i degustacją koreczków przygotowanych samodzielnie przez uczniów.
Na koniec przeprowadzony został konkurs wiedzy z nowej piramidy WHO.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC
     Apel przygotowali uczniowie klasy 6 d pod kierownictwem nauczycieli wychowania fizycznego: Iwony Popowskiej-Szurmak i Zbigniewa Chełmickiego. Oprawą muzyczną zajął się Łukasz Zacieski- nauczyciel muzyki. Degustację przygotowała p.Agnieszka Jabłońska- nauczyciel przyrody.

Not.: I.Popowska-Szurmak