SZKOLNY KONKURS KOLĘD 2015

16 stycznia 2015r., w naszej szkole odbył się konkurs kolęd, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wzięło w nim udział 90 uczestników z klas I- VI. Każdy z uczestników prezentował jedną, wybraną przez siebie kolędę. Niektórzy śpiewali do nagranego podkładu, innym akompaniował pan Łukasz Zacieski.

SAMSUNG CSC

Występy oceniało jury w składzie: p. Joanna Cieplak, p. Joanna Jędruszczak, p. Małgorzata Dymkowska i p. Elżbieta Paćkowska, a koledzy i koleżanki artystów nagradzali ich występy gromkimi brawami.

Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek.

Poza konkursem swoje wokalne umiejętności zaprezentowali uczniowie klasy 2e i 1j, którzy zaśpiewali pastorałki przygotowane pod kierunkiem pani Joanny Cieplak. Dodatkowo klasa 2e zaśpiewała piosenkę świąteczną w języku angielskim. Uczniów przygotowała pani Magdalena Parzuchowska.

SAMSUNG CSCNot. J.Jędruzczak

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU KOLĘD

4 lutego odbyło się wręczenie nagród laureatom szkolnego konkursu kolęd.

Wśród uczniów klas pierwszych 1 miejsce zajęła Kinga Kołpaczyńska z klasy 1g.

Łucja Brzeska z klasy 2 f zwyciężyła w kategorii klas drugich.

Martyna Sielczak z klasy 3b zajęła 1 miejsce w kategorii klas trzecich.

Wśród uczniów klas IV – VI najlepsza była uczennica klasy 4d Ewa Dychto.

( Szczegółowe wyniki można przeczytać w zakładce osiągnięcia)

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Pamiątkowe dyplomy i upominki, które ufundowała Rada Rodziców wręczyła zwycięzcom Pani Dyrektor Bożena Dzitowska i Pani Vice Dyrektor Małgorzata Kozłowska.

Not. J.Jędruzczak