Sport to wartość”

26 listopada 2014r. w naszej szkole odbył się apel pod hasłem „Sport to wartość”, przygotowany przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz uczniów z klas: 6b, 6f, 4b. Apel pokazał jak ważną wartością jest sport. Wszelkiego rodzaju aktywności ruchowe są doskonałym sposobem redukcji złości. Na apelu zaprezentowano pokaz Karate oraz pokaz sekcji tanecznej. Organizatorzy przybliżyli również sylwetki kilku znanych polskich sportowców ( Dariusz Michalczewski, Włodarczyk, Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak, Agata Wróbel, Adam Małysz, Mariusz Pudzianowski, Robert Kubica, Mateusz Kusznierewicz, reprezentacja polskich piłkarzy), którzy zostali zaproszeni na salę jako „goście” (wcielili się w nich uczniowie). Do każdego zaproszonego gościa przygotowana była muzyka, która była bardzo charakterystyczna i kojarzyła nam się z właśnie z danym sportowcem. Każdy z nich po pokazie na tabliczce, którą trzymał prezentował bardzo ważne, sportowe przesłania dla uczniów.

SAMSUNG CSC   SAMSUNG CSC   SAMSUNG CSC