Piękna nasza Polska cała

Piękna nasza Polska cała”

DSCF6961_www

7 listopada 2014 roku odbył się w Szkole Podstawowej Nr 2 apel pt. „Piękna nasza Polska cała”. Uczniowie klasy III e zaprosili gości oraz swoje koleżanki i kolegów z klas I – III w podróż po swojej ojczyźnie. Trasa wędrówki wiodła od Tatr do Morza Bałtyckiego. Uczniowie płynąc z falami Wisły odwiedzili Kraków, Warszawę, Toruń i Gdańsk.OLYMPUS DIGITAL CAMERA Nie mogło oczywiście po drodze zabraknąć naszej rodzinnej miejscowości – Płońska. Po zaprezentowaniu różnorodności i uroku krajobrazów Polski uczniowie stwierdzili, że „Cudze chwalimy, swego nie znamy. Teraz już wiemy, co posiadamy!”

Po apelu pani dyrektor B. Dzitowska podziękowała wychowawczyni i uczniom klasy III e za przygotowanie uroczystości, która pozwoliła młodszym dzieciom w ciekawy sposób poznać piękno naszej ojczyzny.

Not. zredagowała p. Elwira Klimiuk

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates