Brakujący element”

W sobotę 22 listopada 2014 r. uczniowie pod opieką pani Małgorzaty Kozłowskiej, pani Grażyny Mioduszewskiej, pani Małgorzaty Gerkowskiej oraz pani Magdaleny Dadańskiej byli na przedstawieniu pt. „ Brakujący element” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Płońsku.

SONY XPERIA J 212      SONY XPERIA J 236  SONY XPERIA J 219

Przedstawienie to odbyło się w sali teatralnej znajdującej się na terenie kościoła Parafii św. Maksymiliana Kolbe. Celem organizacji tego spotkania było przyłączenie się do działalności charytatywnej na rzecz dzieci niepełnosprawnych np. opłacenie turnusów rehabilitacyjnych.

Głównym przesłaniem programu artystycznego było podkreślenie konieczności pomocy drugiemu człowiekowi. Młodzi widzowie przekonali się jak ważna jest przyjaźń, miłość i pomocy innym.